2024. április végi események

• 2024. április 25-én a Bánhorváti Községi Önkormányzat segítségével Légy tudatosan választékos! elnevezésű utazó játszóházat szerveztek a Zöld Völgy munkatársai alsó tagozatos tanulóink számára
  • 2024. április 26-án iskolánk 4 tanulója részt vett a Szendrői Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett Bódva-völgyi iskolák szépkiejtési és népdaléneklési versenyén. A versenyen Kövesdi Emma 5. osztályos tanuló emléklapot, Lőrincz Levente Csaba 3. osztályos tanuló különdíjat kapott. Prohászka Maja 5. osztályos és Szécsi Márton Ottó 3. osztályos tanuló pedig 2. helyezést értek el! Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak, Deák-Szinyéri Csilla (3. o.) és Schvirján Renáta (5. o.) tanárnőknek!
  • 2024. április 27-én iskolánk Bánhorváti Mókuscickányok elnevezésű csapata (Derenkó Adrián, Farkas Gréta, Kövesdi Emma, László Loretta, Magda Maja Miranda, Szécsi Márton Ottó és Zsuponyó Maxim) gyerek kategóriában 1. helyezést ért el az 51. Jókai Mór Emléktúrán, Schvirján Renáta tanárnő vezetésével.